0

Długość kampanii w Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 za darmo

Długość kampanii w Resident Evil 2 Remake

Jak wiadomo, gracze oraz fani dobrych serii nie lubią gdy ich pogląd na starą grę się zmienia ponieważ wychodzi jej nowa odsłona i bardzo ciężko zadowolić starych wyjadaczy, ale nie można tego powiedzieć o najnowszym Resident Evil 2 remake, który cieszy się sporym zainteresowaniem i zapewne wiele osób czeka na jego premierę i chciałoby wiedzieć ile czasu poświęcą na kampanię w pełnej wersji Resident Evil 2 remake!

Pobierz Resident Evil 2 remake pełną wersję, polską wersję tutaj – Link

Capcom potwierdził, że gracze będą mieli okazję zagrać 10 godzinną kampanię wybranym bohaterem! Jest to oczywiście dosyć sporo przybliżony czas dlatego myślimy, że może on wynosić 10 +/- 5h. Oczywiście ten czas możemy pomnożyć przez 2, dlaczego? Ponieważ do wyboru mamy dwie postacie, których fabuła, rozgrywka i charakter są odmienne co jest nie lada gratką dla fanów!

Jak pobrać Resident Evil 2 remake za darmo?

Resident Evil 2 Remake pojawi się 25 stycznia, na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Już teraz wiadomo, że można będzie liczyć na popremierowy rozwój gry. W sieci pojawiły się informacje na temat dodatkowego trybu Ghost Survivors.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *