0

RESIDENT EVIL 2 REMAKE okazał się hitem!

Resident Evil 2 remake pełna wersja

RESIDENT EVIL 2 REMAKE – mocny kandydat do gry roku!

Gra Resident Evil 2 remake cieszyła się dużą popularnością oraz dużą ilością graczy nawet przed premierą, więc nie ma co się dziwić, że gra osiągnęła taki sukces. Wszelkie recenzje były dobre, większość producentów oraz wytwórni potwierdziło, że to hit,do tego może się pochwalić naprawdę dużą popularnością na Steamie. Z tego co podaje rzetelne źródło, czyli marketing oraz logistyka Capcomu do samej Japonii zostało rozesłanych ponad 30000000 egzemplarzy pełnej gry Resident Evil 2 remake co jest naprawdę niebotyczną ilością! Jest to świetny wynik, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że ostatnia „nowa” odsłona serii, Resident Evil VII, w ciągu dwóch lat od premiery rozeszła się w nakładzie 6 milionów sztuk. Oczywiście wiadomo, że jeżeli zostały wysłane 3mln sztuk to nie wszystkie się sprzedały, oczywiście twórcy nam tego nie powiedzą, ale my uważamy, że gra osiagnęła sprzedać w Japonii na poziomie około 2 milionów. Twórcy przyznają, że z nową-starą produkcją liczą na podobny wynik sprzedażowy i o jego osiągnięcie raczej nie powinni się martwić. Grze pomogło na pewno specjalne półgodzinne demo, które pobrano 3.100.000 razy przez pierwszy dzień, a w dwa tygodnie około 8 milionów!

Widząc to co się dzieje można powiedzieć, że remake Resident Evil 2 remake na pewno przebił pierwszą odsłonę gdyż wtedy sprzedanych zostało trochę mniej niż 5 milionów. A cała seria została sprzedana w nakładzie około 80milionów sztuk

Pobierz grę Resident Evil 2 remake za darmo tutaj – Link

Dodatkowo Capcom ogłosił na Twitterze, że gra dostanie darmowe DLC „The Ghosts Survivors”. Dodatek ma opowiadać trzy historie osób próbujących opuścić Raccoon City podczas epidemii zombie: właściciela sklepu z bronią, córki burmistrza oraz anonimowego żołnierza. Pierwsza z tych opowieści, „No Time to Mourn”, zawita do gry już 15 lutego.

Resident Evil 2 za darmo

————————————————————————————————————

Zajrzyjcie na nasze Social Media

Strona www: https://www.residentevilfani.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/residentevil2fani/
Facebook: https://www.facebook.com/Resident-Evil-Fani-318492288778808
Twitter: https://twitter.com/EvilFani
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCtiuBCfOqALoRUcV_fFytbg
Google+: https://plus.google.com/u/1/101101638200277356188

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *